ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM - KLUB 100

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Gostyński Futsal zwraca się z prośbą o wparcie finansowe działalności statutowej. SGF to jedno z najmłodszych stowarzyszeń w Powiecie Gostyńskim, powstało wiosną tego roku.

Wśród naszych podstawowych celów jest: rozwijanie różnych form kultury fizycznej, futbolu ze szczególnym naciskiem na futsal oraz podnoszenia jego poziomu sportowego. Jednocześnie chcielibyśmy kształtować pozytywne cechy charakteru i osobowości w środowisku dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również tworzyć dogodne warunki w tym zakresie.

Futsal to inaczej piłka nożna halowa pięcioosobowa. System szkolenia piłkarzy oraz rozgrywania spotkań w halach sportowych pozwala uniezależnić się od kapryśnej pogody oraz rozgrywać pojedynki i szkolić zawodników przez okrągły rok.

Kierujemy się ogromną pasją, ale wyróżniają nas duże doświadczenie i wiedza. Członkowie stowarzyszenia to osoby związane z piłką nożną na różne sposoby, są wśród nas byli piłkarze, trenerzy, zawodnicy lig halowych oraz sędziowie piłkarscy. Piłka nadal jest naszą pasją, zawodowo realizujemy się w pracy w różnych sektorach.

Co nas wyróżnia? Konkretny pomysł na rozwój stowarzyszenia. Chcemy stworzyć silną markę, która przede wszystkim będzie stanowiła możliwość rozwoju dla dzieci. Chcemy oderwać dzieci i młodzież od gier komputerowych i umożliwić im spędzanie wolnego czasu w trakcie szlachetnej, sportowej rywalizacji. Naturalną konsekwencją szkolenia kolejnych grup piłkarzy jest stworzenie im możliwości rywalizowania na coraz wyższym poziomie. Temu będzie miała służyć drużyna uczestnicząca w rozgrywkach ligowych.

Dlaczego futsal? Dlaczego warto postawić na halową odmianę piłki nożnej? Halową piłkę nożną wyróżnia znacznie większa dynamika gry niż w tradycyjnym futbolu oraz większa ilość padających w meczach bramek. Jest to dyscyplina która wymaga i weryfikuje umiejętności techniczne zawodników, dzięki czemu daje gwarancje dobrego widowiska pod kątem sportowym. Dodatkowo każde ze spotkań to prawdziwe show, dzięki elementom widowiska, jakimi są oprawy dźwiękowo - wizualne. Z punktu widzenia polityki marketingowej firmy niebagatelne znaczenie ma znacznie lepsza możliwość ekspozycji wizualnej materiałów reklamowych sponsora.

Może kiedyś, któryś z zawodników osiągnie mistrzostwo sportowe i na zawsze w sercu pozostanie mu pamięć, gdzie zaczynał swoją karierę.

Nie obejdzie się to jednak bez koniecznej i niezbędnej dla nas pomocy finansowej. Dlatego prosimy o wsparcie, które można dokonać wpłacając środki pieniężne na rachunek bankowy Klubu prowadzony przez Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu - nr 29 8678 0005 0011 0139 1213 0001

Swoim partnerom gwarantujemy umieszczenie tej informacji (logo firmy) na stronie internetowej SGF oraz na wszystkich materiałach promujących i związanych ze Stowarzyszeniem Gostyński Futsal.

Za okazane wsparcie już dziś składam serdeczne podziękowania.

Ze sportowym pozdrowieniem Członkowie SGF.

Wiadomości (utwórz nową)